BİOENERJİ NEDİR

IHA

Bioenerji Uzmanı Önder Özcan, bioenerjinin ne olduğu ve insan hayatındaki önemi konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Ünlü sanatçıların rahatsızlıklarında da kendilerine yardımcı olan Bioenerji Uzmanı Önder Özcan, bioenerjinin yaşam akımı adıyla bilindiğini ve yaşamın her anında olduğunu söyledi. Özcan, “Hayat için önemli olan bu enerji akımının pozitif enerji veya negatif enerji ile yönlendirilmesidir. İnsan için bu akım anne karnına düşmesi ile başlar. Bunun hangi gün vuku bulduğu önemlidir. Bu konuda İbrahim Hakkı Hazretleri’nin Marifetname adlı eseri, çocuk yapmak için hangi günlerin ve gün içinde hangi saatlerin uygun olduğu hakkında çok faydalı, geniş bilgiler sunmaktadır” dedi.
Doğan çocuklara verilen isimlerin enerjisi olduğuna da dikkat çeken Önder Özcan, “Bioenerji akımında sonraki etken doğum zamanıdır gün ve ay olarak hangi dönemde olduğu enerji akımını etkiler bu sebeple burçlar belirlenmiş ve bu burçların karaktere ve yaşama etkileri anlaşılmaya çalışılmıştır. Doğumdan sonra ise çocuğumuza koyulan isme sıra gelir. Bioenerji, temelde insanın kendi vücudundan, özellikle kalbi derecede pozitif enerjiye sahip olan kişilerin, enerji transfer yöntemlerini öğrenmesi sonrası elde ettiği enerjidir. Bioenerji uzmanı olan kişiler kendi aralarında çeşitlendirilebilir. Enerjisini metafizik yöntemler ile güçlendirerek kullananlar veya bir mercek görevi görerek, çevredeki enerjiyi kendi vücudu üzerinden transfer edenler. Alternatif tıp danışmanlığı da yapan uzmanların, yaşam akımı olan enerjiyi kullanma alanları, kendi enerjilerinin mahiyetine ve gücüne göre değişmektedir” diye konuştu.
Bioenerji ile ilgili müdahale şekillerine de değinen Özcan, kimi uzmanların psikolojik sorunlara daha rahat müdahale edebilirken, kimi uzmanların ise fiziksel sorunlara veya objelere daha rahat müdahale ettiğini dile getirdi. Özcan, “Bizim gibi bazı bioenerji uzmanı olan kişiler ise, bioenerji ile metafizik ilmini birleştirip, hem metafizik, hem psikolojik görünen sorunlara müdahale etmektedir. Bioenerji yaşam kalitenizi arttırmak açısından her zaman başvurabileceğiniz, illaki bir hastalığınızın olması gerekmediği, doğal yan etkisiz ve moral, motivasyonunuzu arttırmanız açısından, etkili bir yöntemdir. Bioenerji alanınızın pozitif mi, negatif mi olduğunu anlamak açısından, ilişkilerinize negatif enerjilerin sorun olup olmadığını anlamak açısından, gerekirse partneriniz ile birlikte enerji kontrolü isim enerjisi analizinizi yaptırmanız faydalı olacaktır. Bioenerji, bugün gerek Avrupa, gerek ABD, gerekse doğu kültürlerinde alternatif sağlık ve yaşam koçluğu, yaşam danışmanlığı anlamında etkin olarak kullanılan yöntemlerdir” ifadelerini kullandı.
Bioenerji Uzmanı Önder Özcan bioenerji kullanım alanları hakkında da bilgi verdi. Özcan, açıklamalarını şöyle sürdürdü:
“Bioenerji kullanım alanları şunlardır. Panik atak ve anksiyete bozukluğu kaygı bozukluğu. Kısmi felç. Vertigo. Sebepsiz olarak görülen depresyon. Sebepsiz korkular. Bazı takıntı çeşitleri. Yaşam kalitesindeki düşüşlere karşı hangi alanda olursa olsun aşk, para ve sosyal hayat pozitif enerji desteği. Bazı kanser türlerinde destekleyici olarak. Bağışıklık sistemine destek olarak. Karı koca arasındaki sebepsiz görünen soğukluk ve negatif enerjilere karşı destek olarak. Nazar temizliği negatif enerji temizliğinde yaşam kalitesine katkı sağlayıcı olarak. Hayata pozitif bir bakış açısı elde etmek için bir nevi vitamin desteği sağlayıcı olarak”.

Bioenerji İle Hayatınıza Yön Verin Bioenerji Uzmanı Önder Özcan İsim Analizi